Skip to content

Zderzenie motocyka z samochodem dostawczym

Zderzenie motocyka z samochodem dostawczym published on Brak komentarzy do Zderzenie motocyka z samochodem dostawczym

W dniu 18 sierpnia 2016 roku o godz. 15:14 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku w którym doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym w miejscowości Rzepedź. Jak się okazało na niemalże prostym odcinku drogi kierowca motocykla podczas wyprzedzania innego pojazdu, nie zauważył nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu dostawczego. Kierowca samochodu dostawczego zjechał maksymalnie na prawo i dzięki temu nie doszło do zderzenia czołowego a jedynie pojazdy zderzyły się lusterkami. Kierowca motocykla stracił panowanie na motocyklem i upadł na pobocze. Z podejrzeniem złamania nogi został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Sanoku.

 

Dodaj komentarz