Skip to content

Wypadek motocyklisty w Smolniku

Wypadek motocyklisty w Smolniku published on Brak komentarzy do Wypadek motocyklisty w Smolniku

W dniu 28 sierpnia 2016 roku o godz. 17:08 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku motocyklisty w miejscowości Smolnik. Na miejscu zdarzenia okazało się, że kierujący skuterem Honda zjechał z drogi i wpadł do rowu.  Kierowca skutera, był prawdopodobnie pod wpływem alkoholu. W wyniku zdarzenia doznał złamania nogi i został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Krośnie.  Zanim został zabrany do szpitala, zeznał ratownikom ze stacji pogotowia w Cisnej, że chwilę przed tym jak wpadł do rowu, wjechał w niego samochód osobowy. Zmieniło to kwalifikacje zdarzenia i konieczny był przyjazd na miejsce techników policyjnych w celu ustalenia prawdziwości tej informacji.

 

Dodaj komentarz