Skip to content

Zawody na Słowacji

Zawody na Słowacji published on Brak komentarzy do Zawody na Słowacji

20160723_10202023 lipca 2016 roku nasza jednostka brała udział w zawodach strażackich w miejscowości Volica na Słowacji. Oprócz nas zaproszone były jednostki OSP Komańcza i OSP Szczawne. OSP Komańcza w związku z absencją osobową nie zdołała wystawić drużyny do zawodów. Słowacy startowali wg własnego regulaminu i byli klasyfikowani osobno. Nam z uwagi na brak drużyny z OSP Komańcza, pozostała rywalizacja z OSP Szczawne. Rywalizacja odbyła się tylko w konkurencji bojowej, nasi sąsiedzi odstąpili od rywalizacji w sztafecie tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku. Każda drużyna konkurencje bojową wykonywała dwukrotnie. Po pierwszej serii nieznacznie przegrywaliśmy z OSP Szczawne. W drugiej serii poprawiliśmy wynik i ostatecznie wygraliśmy zawody. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Dodaj komentarz