Skip to content

Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych published on Brak komentarzy do Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

20160605_1629525 czerwca 2016 roku w Posadzie Zarszyńskiej odbyły się zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Organizatorami zawodów byli Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sanoku, Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, Gmina Zarszyn oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Posadzie Zarszyńskiej. Rywalizacją odbyła się w dwóch kategoriach dziewczyn i chłopców. Nasza jednostka wystawiła do zawodów drużynę w kategorii chłopców, była w niej jednak jedna dziewczyna Karolina Jawor. Zawody rozpoczęły się od sztafety, którą po występie kilku drużyn przerwał ulewny deszcz. Po ustąpieniu opadów zawody zostały wznowione. Ze względów bezpieczeństwa z uwagi na mokry tor odstąpiono o kontynuacji sztafety i rywalizacja odbyła się tylko w konkurencji bojowej. Nasza drużyna ostatecznie zajęła bardzo dobre czwarte miejsce. W grupie chłopców pierwsze miejsce zajęła MDP Posada Jaćmierska, drugie MDP Nowosielce, natomiast trzecie MDP Falejówka. Udział w zawodach wzięły również: MDP Tarnawa Górna, MDP Bażanówka, MDP Besko, MDP Posada Zarszyńska, MDP Długie I, MDP Długie II, MDP Niebieszczany oraz MDP Nagórzany. W kategorii dziewcząt najlepsze okazały się druhny z Pielni. Drugie miejsce przypadło Falejówce, zaś trzecie Nowosielcom. W zawodach uczestniczyły również zespoły: MDP Nagórzany, MDP Posada Zarszyńska, MDP Besko, MDP Niebieszczany i MDP Posada Jaćmierska. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Dodaj komentarz