Skip to content

X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze published on

W dniu 11 sierpnia 2019 roku nasza jednostka wzięła udział w 10 Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Nowosielcach. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn męskich i 7 żeńskich. Naszą jednostkę reprezentowała drużyna męska. Zawody zostały przeprowadzone w trzech konkurencjach. Sztafeta i ćwiczenie bojowe (oceniane razem) i musztra (oceniana jako osobna konkurencja). W sztafecie i ćwiczeniu bojowym znaleźliśmy się pośród drużyn, które uplasowały się na 4 miejscu, wygrała drużyna z OSP Nowosielce, drugie miejsce zajęła OSP Zarszyn a trzecie OSP Tarnawa Górna. Wśród kobiet zwyciężyła drużyna z OSP Długie, drugie miejsce zajęła OSP Nowosielce a trzecie OSP Pielnia. W konkurencji musztry wśród kobiet pierwsze miejsce przypadło ex aequo drużyną z OSP Długie i OSP Besko, natomiast wśród drużyn męskich bezkonkurencyjna okazała się nasza jednostka. (zdj. www.sanok112.pl)