Skip to content

Turniej piłki halowej MDP

Turniej piłki halowej MDP published on Brak komentarzy do Turniej piłki halowej MDP

W dniu 19 lutego 2016 roku odbył się turniej piłki halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych organizowany przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej  w Sanoku i Ochotniczą Straż Pożarną w Niebieszczanach.

Fot. KP PSP Sanok
Fot. KP PSP Sanok

W turnieju tym wystąpiła również drużyna z OSP Rzepedź w składzie: Dh Mateusz Bielec, Dh Marcin Fejdasz, Dh Kacper Futyma, Dh Maciek Futyma, Dh Hubert Janicki, Dh Franek Krochmal, Dh Mariusz Sikoń, Dh Szymek Ślazyk, Dh Kuba Wójcik. Trenerem był Dh Dominik Szajdek.

W turnieju uczestniczyło łączenie 8 drużyn poza naszym zespołem również z Beska, Tyrawy Wołoskiej, Nowosielec, Bażanówki, Długiego, Zarszyna i Niebieszczan. Nasza drużyna zajeła ostatecznie 7 miejsce. Wygrała drużyna z Beska pokonując w finale drużyne z Tyrawy Wołowskiej 3-1.

Dodaj komentarz