Skip to content

Powiatowe zawody strażackie – Posada Zarszyńska

Powiatowe zawody strażackie – Posada Zarszyńska published on

W dniu 20 sierpnia 2017 roku nasza jednostka uczestniczyła w powiatowych zawodach strażackich w Posadzie Zarszyńskiej. Z powodu trudnych warunków pogodowych i nieustannie padającego deszczu zrezygnowano z rywalizacji w sztafecie. W zawodach uczestniczyło 9 drużyn kobiecych i 15 męskich. OSP Rzepedź reprezentowana była przez drużynę męską. Nasza jednostka zajęła ostatecznie 12 miejsce, mogłoby być lepiej, gdyby nie 10 sekund karnych za dwa błędy popełnione w trakcie startu. Wyniki rywalizacji wśród kobiet: 1. OSP Tarnawa Górna, 2. OSP Pielnia, 3. OSP Nowosielce, 4. OSP Wolica, 5. OSP Nadolany, 6. OSP Pobiedno, 7. OSP Długie, 8. Posada Zarszyńska, 9. OSP Wola Sękowa. Wyniki rywalizacji wśród mężczyzn: 1. OSP Zarszyn, 2. OSP Pobiedno, 3. OSP Rozpucie, 4. OSP Tarnawa Dolna, 5. Posada Zarszyńska, 6. Nadolany, 7. OSP Besko, 8. OSP Tokarnia, 9. OSP Czaszyn, 10. OSP Wujskie, 11. OSP Falejówka, 12. OSP Rzepedź, 13. OSP Olchowce, 14. OSP Niebieszczany, 15. OSP Nowosielce.