Skip to content

Obchody 90 rocznicy powstania OSP Niebieszczany

Obchody 90 rocznicy powstania OSP Niebieszczany published on

W dniu 16 lipca 2017 roku braliśmy udział w obchodach 90 rocznicy powstania OSP Niebieszczany. Wśród zaproszonych gości, oprócz jednostek OSP byli m.in.: Piotr Uruski – poseł na sejm RP, Dh Stanisław Święch – Członek Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Rzeszowie, St. bryg.  Krzysztof  Dżugan – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, Mł. bryg. Grzegorz Oleniacz –   Z-ca  Komendanta Powiatowego  Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, Mł. insp. Andrzej Stępień – komendant powiatowy Policji w Sanoku. Uroczystości rocznicowe rozpoczęły się od mszy świętej odprawionej na placu przy jednostce przez miejscowego proboszcza Ks.  Janusza Dudziaka. Podczas obchodów wręczono odznaczenia druhom i druhną  z OSP Niebieszczany. Zaproszenie goście pogratulowali gospodarzom wspaniałego jubileuszu i podziękowali za dotychczasową współpracę. Uroczystość uświetnił koncert Orkiestry Dętej „Lutnia” z OSP Zarszyn wraz z mażoretkami oraz pokazy ratownictwa medycznego i wysokościowego.